باغ خنده
بروزرسانی موضوع (10 ثانیه یک بار به صورت خودکار بروزرسانی می شود)

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بین انگلیسی ؟ زبان اولین جهان سرور است المللی چرا

چرا زبان انگلیسی اولین زبان بین المللی جهان است ؟
#1

چرا زبان انگلیسی اولین زبان بین المللی جهان است ؟

 
گستردگی در سراسر جهان
یکی از دلایل اصلی در اینکه چرا زبان انگلیسی بین المللی است ؟ این است که کشور انگلیس در دریانوردی بسیار قدرتمند بود و به همین دلیل در سراسر جهان افراد انگلیسی زبان در حال رفت و آمد بودند. بعد از اینکه کریستف کلمب قاره آمریکا را کسف کرد دیگر افراد انگلیسی زبان همچون Francis Drake و Walter Raleigh این قاره را برای پیدا کردن اموال ارزشمند جستجو کردند. اولین مستعمره بریتانیا در کشور آمریکا  )Jamestown ویرجینیا ) بود که در سال ۱۶۰۷ اتفاق افتاد. علاوه بر آمریکا ، انگلیس با آسیا و در کشورهایی همچون هند ، و آسیای شرقی نیز تجارت می کرد و رابطه داشت. هم چنین استرالیا هم تبعیدگاهی برای زندانیان انگلیسی بود و بسیاری از آنها در آنجا ساکن شدند.
استفاده زبان انگلیسی
انگلیسی زبانان در مستعمرات خود زبان و سبک زندگی خود را گسترش می دادند. مردم بومی منطقه به دلیل مختلفی همچون اقتصادی و یا با توسل به زور مجبور می شدند به زبان انگلیسی صحبت کنند. سلطه بریتانیا به مستعمرات خود بیش از سه قرن طول کشید و در قرن نوزدهم مستعمرات انگلیس در سراسر جهان وجود داشت. بسیاری از کشور ها پس از مدتی اعلام استقلال کردند اما همچنان زبان انگلیسی زبان رسمی کشورشان شد.
در قرن بیستم آمریکا نیز به عنوان یک قدرت اقتصادی و نظامی توانسته هم چنان استفاده از زبان انگلیسی در علوم ، اقتصاد ،سیاست ، فرهنگ ، اطلاعات و… به صورت گسترده وجود دارد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

درباره انجمن تفریحی و سرگرمی باغ خنده

وبسایت تفریحی باغ خنده از مرداد ماه 1394 آغاز به کار خود را در دنیای بزرگ اینترنت آغار کرد. این وبسایت دارای پنج قسمت اصلی می باشد که فعالیت های خود را در آن زمینه ها انجام می دهد همچنین اهداف این وبسایت ایجاد بستری مناسب برای تفریح و سرگرمی مناسب و درخور کاربر ایرانی ، تعلیم و تعلم نیز می باشد. این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد