باغ خنده
بروزرسانی موضوع (10 ثانیه یک بار به صورت خودکار بروزرسانی می شود)

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
قوانین و مقررات انجمن خنده باغ

قوانین و مقررات انجمن باغ خنده
#1
Bug 
کاربران عزیز سایت لطفا قبل از ثبت نام و شروع فعالیت در سایت قوانین را مطالعه فرمائید.


قانون شماره 1 - نام کاربری

تمامی کاربران باید در هنگام ثبت نام در انجمن ، از کلمات مناسب (مطابق با شئون عرف و اسلام) به عنوان نام کاربری خود استفاده نمایند. در غیر این صورت، عضویت آن كاربر با نظر مستقیم مدیریت انجمن لغو شده و دسترسي وي به انجمن ها قطع خواهد شد.
تبصره 1: به عنوان اولویت نخست ، نام كاربري باید با رسم الخط لاتین (انگلیسی) ایجاد شود.
تبصره 2: انتخاب اسامی خاص مانند " الله ، قرآن و... " همچنین اسامی شخصیت های برجسته سیاسی و مملکتی نیز ممنوع و در صورت مشاهده اخراج و حذف اکانت کاربر را به همراه خواهد داشت.
تبصره 3: ساخت بیش از یک حساب کاربری برای یک فرد حقیقی یا حقوقی ممنوع می باشد. در صورت مشاهده، تمامی آنها در اولین فرصت حذف شده و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد. ( مدیریت پایگاه به دلیل مسائل امنیتی از این موضوع مستثنی است.)

قانون شماره 2 - جستجو قبل از ارسال

کاربران انجمن می بایست قبل از ارسال پست یا تاپیک از وجود تاپیک یا پست مشابه اطمینان حاصل نمایند ، بدین منظور کافیست فقط در بخش جستجوی انجمن مبحث یا پست مورد نظر را جستجو نمایند. جستجو:talar.baghekhande.ir/search.php در صورت عدم رعایت قانون شماره 2 و تکراری بودن مبحث یا پست ، مبحث یا پست ارسالی توسط تیم مدیریت حذف و از طریق پیغام خصوصی به کاربر اطلاع داده خواهد شد ، در صورت تکرار خطا ، به وی اخطار مدیریتی و در صورت تکرار مجدد کاربر متخلف اخراج خواهد شد.

قانون شماره 3 - رعایت الفاظ و جملات مناسب در عناوین و محتوی مطالب

کاربران انجمن باید در هنگام ارسال پیام در انجمن ها و همچنین انتخاب عنوان برای موضوعات خود از کلمات ، عبارات و جملات مناسب استفاده نمایند. درصورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، پیام حذف می شود و در صورت لزوم عضویت آن كاربر با نظر مستقیم مدیریت انجمن لغو شده و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد. تبصره: این قانون شامل تمامی مطالب اعم از پیغام های خصوصی و عناوین آن و همچنین پیام نمای پروفایل کاربران نیز میشود.

قانون شماره 4 - تناسب عناوین موضوع با محتوی مطالب

عنوان مورد استفاده برای هر موضوع باید متناسب با محتوای آن باشد و باید از کلمات کلیدی که اشاره مستقیم به محتوا دارد استفاده شود؛ در غیر این صورت برای نخستین بار به او اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار، با نظر مدیریت پایگاه برخورد جدی و مناسب صورت می گیرد.
تبصره 1: استفاده از عناوینی نظیر:كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، چطوري ميتونم و جملاتي نظیر این ممنوع است.
تبصره 2: هر موضوع باید حاوی یک مبحث یا سؤال باشد. طرح چند سوال يا بحث غير مرتبط با مبحث در یک موضوع ممنوع است. در صورت عدم رعایت قانون شماره 5 تاپیک ایجاد شده از سوی کاربر به تشخیص مدیران حذف یا قفل خواهد شد. عدم رعایت قانون شماره 5 از سوی مدیران انجمن غیر قابل توجیه خواهد بود.

قانون شماره 5 - ارسال مطالب در انجمن های مربوطه

کاربران انجمن می بایست با توجه به محتوی مطالبشان در انجمنی که به موضوع آنها ربط دارد اقدام به ارسال پست یا موضوع جدید نمایند.
تبصره 1: از آنجا که این انجمن یک پایگاه علمی - - تکنولوژی و است، مباحث و مطالب ارسالی باید مطابق با اهداف این پایگاه باشد.
تبصره 2: مسؤولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و مسؤولین این پایگاه هیچ گونه مسؤولیتی در قبال آن نخواهند داشت.
تبصره 3: ارسال مطالب بی محتوا و غیر متناسب با موضوع اصلی که موجب شلوغی و منحرف شدن آن مبحث شود، ممنوع است.
تبصره 4: درج یک موضوع در انجمنهاي مختلف ممنوع می باشد.
تبصره 5: به لحاظ اخلاقی کاربران موظف هستند پس از طرح یک پرسش در انجمن آن را از طریق همین انجمن پی گیری نمایند و در صورت یافتن پاسخ آن را در همان بخش درج و ثبت نمایند.
تبصره 6: ارسال تصاویر دلخراش ، موهن و کلیه تصاویری که مغایر با موازین شرعی و مقررات حکومت و انجمن باشد ممنوع است.

قانون شماره 6 - مطالب سیاسی

کاربران انجمن موظف اند از ارسال مطالب سیاسی که زیر نظر مدیریت اصلی انجمن نیست خودداری نمایند. ارسال هرگونه مطلب سیاسی ممنوع است و با کاربر خاطی بشدت برخورد خواهد شد.

قانون شماره 7 - نحوه پاسخ گویی به مباحث

برای پاسخ دادن به سوالات به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود ممنوع است.
تبصره : این انجمن محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود خودداری فرمایید.

قانون شماره 8 - پیوست ها یا فایل های ضمیمه شده

مسئوليت ارسال تمامي فايلها و يا تصاوير و هر گونه اطلاعاتی كه از طريق این انجمن به صورت پیوست ها یا فایل های ضمیمه شده می پذیرد بر عهده كاربر فرستنده مي باشد و این انجمن در قبال اين گونه مسايل هيچ گونه تعهد و مسئولیتی از نظر سلامت آن، ویروسی نبودن و مشکلات و اشکالات احتمالی ندارد. تبصره : هر کاربر موظف است خود از عدم وجود هرگونه اشکال در فایل ها اطمینان حاصل نماید. مشاهده موارد خلاف من جمله فایل های مخرب انجمن یا فایل های غیر اخلاقی ، اخراج همیشگی کاربر را در پی خواهد داشت.

قانون شماره 9 - نحوه برخورد کاربران با یکدیگر

کاربران و مدیران سایت می بایست برخوردی شایسته با یکدیگر داشته باشند ، از شوخی های آزار دهنده ،تمسخر و استفاده کردن از الفاظ رکیک و نامناسب در پیغام های خصوصی ، پست ها و پیام نمای پروفایل ها بپرهیزند. توضیح: هر گونه مورد خلاف فقط با ارائه سند ( تصویر ) نزد مدیریت اصلی انجمن قابل پیگیری می باشد.

قانون شماره 10 - نحوه پیگیری موارد خلاف مدیران و سایر کاربران

در صورت وجود هرگونه اعتراض به عمل کرد کاربران به ویژه مدیران ، مراتب باید در پیام خصوصی با مدیریت کل سایت یا مدیران ارشد انجمن مطرح کرده و از همین طریق دنبال شود. طرح چنین مواردی در موضوعات عمومی شدیدا ممنوع و در صورت مشاهده برخورد جدی صورت خواهد گرفت.
تبصره 1: در صورت تشخیص هرگونه مورد خلاف قوانین و مقررات ابتدا باید از طریق امکان "گزارش نوشته نامناسب" که در پائین هر پست وجود دارد موارد به مدیر انجمن ارجاع شود و در صورت لزوم نیز می توان از طریق پیام خصوصی موضوع را دنبال نمود. ارسال اعتراض به صورت ارسال پاسخ در موضوع عمومی ممنوع است.
تبصره 2: همانگونه که گفته شد ، برای اعتراضات خود باید سند و مدرکی داشته باشید که بهترین سند عکس گرفتن از موارد خلاف است. زیرا ممکن است قدرت کاربری فرد زیاد بوده و بتواند مورد خلاف خود را از بین ببرد.
تبصره 3: پاپوش درست کردن برای کاربران و مدیران و ارائه اسناد جعلی ، ممنوع و در صورت مشاهده مجازاتی برای کاربر متخلف در نظر گرفته خواهد شد.

قانون شماره 11 - استفاده از دکمه تشکر

ارسال پست هايي همچون ٫*متشكرم ٫*مرسي ٫*خيلي عالي بود و.... ممنوع است و بجاي آن باید از امکان سپاس که در زیر هر ارسال موجود است استفاده شود. در صورت مشاهده موارد خلاف ، پست کاربر توسط مدیران انجمن حذف میشود.

قانون شماره 12 - رسم الخط فارسی

ارسال موضوع به زبان فارسی تنها با رسم الخط فارسی مجاز است ، همچنین رعایت رسم الخط سایر زبان ها نیز میبایست از سوی کاربران رعایت شود. تبصره: این قانون شامل تمامی مطالب و عناوین در انجمن ها میباشد.

قانون شماره 13 - قانون کپی رایت

در صورتي كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايي كه در اين انجمنها ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد، ضمنا برای مطالبی که از سایت های دیگر نیز به انجمن منتقل میکنید ذکر منبع نباید فراموش شود.


قانون شماره 14 - قانون چت باکس

چت باکس محلی برای راهنمایی کاربران تازه وارد و گفتگوی دوستانه بین اعضا و مدیران است ، از فتنه انگیزی ، مطالب جنجالی و تمسخر کاربران به شدت بپرهیزید.چتباکس انجمن برای گفتگوهای کوتاه است لطفا برای گفتگوهای طولانی مدت خود از چتروم وبسایت با آدرس "www.chat.baghekhande.ir" استفاده کنید. چتباکس یک مکان عمومی است پس از گفتگوی شخصی در این مکان خودداری کنید. مدیریت سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
تبصره 1: کاربران میبایست سوالات خود را در انجمن ها مطرح نمایند و از پرسیدن آن در چت باکس پرهیز کنند زیرا سوال شما ، سوال نفر دیگری هم خواهد بود. مدیران گرامی نیز نباید در چت باکس سوالات کاربران را پاسخ دهند و فقط باید آنها را راهنمایی نمایند.
تبصره 2: رسم الخط فارسی باید در چت باکس رعایت شود و تمامی کاربران می بایست نوشته های خود را در چت باکس به صورت فارسی به رشته تحریر در آورند.
تبصره 3: قرار دادن لینک سایت های دیگر که معنی تبلیغات داشته باشد و قرار دادن هر گونه تبلیغ در چت باکس ممنوع می باشد. ( تبلیغات فقط جهت پست ها و مطالب داخل همین انجمن مجاز می باشد. )
تبصره 4: چنانچه در چت باکس موارد خلافی مشاهده کردید ، سریعا به امدیران ارشد انجمن یا مدیریت کل سایت از طریق پیغام خصوصی اطلاع دهید ( ارائه اسناد تصویری معیار تنبیه یا صدور حکم میباشد ) و از ایجاد جنجال و مشاجره با فرد خطا کار شدیدا پرهیز نمایید.جنجال و خطای مدیران در چت باکس غیر قابل توجیه خواهد بود.

قانون شماره 15 - امضای کاربران

تمامی کاربران انجمن میبایست بندهای مقرراتی مربوط به امضا که در زیر اشاره شده است را رعایت نمایند.
استفاده از کلمات رکیک و توهین آمیز در امضا ممنوع می باشد.
استفاده از عبارات و مطالبی که در تضعیف مدیران انجمن و سایر کاربران میباشد ، ممنوع است.
استفاده از تصویر موهن ، دلخراش و کلیه تصاویری که مغایر با شرع مقدس اسلام ، نظام جمهوری اسلامی ایران و قوانین پایگاه باشد ، ممنوع است.
مطالب یا تصاویر ضد دولتی و حکومتی ( کاریکاتور ، عبارات تضعیفی ، نقد تند ، توهین و ... ) ممنوع است.
قرار دادن لینک سایت های مستهجن ، هک های خطرناک ، سایت های ف*یل_تر شده و سایت های سیاسی ضد حکومتی در امضا ممنوع میباشد.
شلوغ کردن امضا ، قرار دادن تصاویر بزرگ و ناهماهنگی مطالب و تصاویر در امضا ممنوع است.


قانون شماره 16 - نمایه یا آواتار

تمامی کاربران انجمن میبایست بندهای مقرراتی مربوط به نمایه یا آواتار که در زیر اشاره شده است را رعایت نمایند.
قرار دادن تصاویر موهن ، دلخراش ، مستهجن ممنوع است.
قرار دادن هرگونه تصاویر سیاسی و دینی ( کاریکاتور یا نوشته ) ممنوع است.
قرار دادن تصاویری که در توهین به کاربران و مدیران انجمن باشد ، ممنوع است.
قرار دادن آواتار یا نمایه سایر کاربران فقط با کسب اجازه از کاربر مورد نظر مجاز میباشد.


عدم رعایت هر یک از بند های این قانون مجازات مدیریتی ( حذف نمایه ، عدم دسترسی به نمایه ، نزول درجه کاربری یا اخراج کاربر ) را به همراه خواهد داشتلطفا قبل از استفاده و شروع به فعاليت در اين انجمن مطالب زير را به دقت مطالعه بفرماييد.


کاربر گرامی!

سپاس از اینکه انجمن www.BagheKhande.IR را جهت فعالیت های خود انتخاب کرده اید.
قوانین، اهداف و سیاست هایی جهت سهولت کاربری و حفظ وحدت و شئون این انجمن وضع شده که پایبندی و رعایت آنها برای تک تک کاربران محترم لازم الاجرا است.

در صورت تخلف از این موازین مدیران انجمن حق دارند، هر یک از مطالب ارسال شده (اعم از موضوعات ،مقالات ، اخبار و غیره) را حذف نمایند و در صورت لزوم دسترسی آن کاربر را به انجمن محدود و یا حذف نمایند.

این قوانین در بندهایی به شرح ذیل به تصویب شورای عالی نظارت انجمن رسیده است (تغییرات احتمالی در برخی قوانین به اطلاع کاربران خواهد رسید).
این قوانین برای تمامي كاربران (ازجمله اعضای جدید, ناظر انجمن , مدير, کانديداي مديريت, مديران سابق, عضو افتخاري, کاربر ویژه) لازم الاجرا است.
پاسخ
سپاس شده توسط:
 


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک پیشنهادات و انتقادات Hamid 0 1,053 ۲۹ / ۱۰ / ۱۳۹۴ - ۱۴ : ۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hamid

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

درباره انجمن تفریحی و سرگرمی باغ خنده

وبسایت تفریحی باغ خنده از مرداد ماه 1394 آغاز به کار خود را در دنیای بزرگ اینترنت آغار کرد. این وبسایت دارای پنج قسمت اصلی می باشد که فعالیت های خود را در آن زمینه ها انجام می دهد همچنین اهداف این وبسایت ایجاد بستری مناسب برای تفریح و سرگرمی مناسب و درخور کاربر ایرانی ، تعلیم و تعلم نیز می باشد. این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد