باغ خنده
بروزرسانی موضوع (10 ثانیه یک بار به صورت خودکار بروزرسانی می شود)

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خودکار ترفند گروه کانال به و شدن جلو گیری اضافه گروه‌‌‌تلگرام از تلگرام

ترفند جلو گیری از اضافه شدن خودکار به کانال و گروه تلگرام
#1

ترفند جلو گیری از اضافه شدن خودکار به کانال و گروه تلگرام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترفند جلو گیری از اضافه شدن خودکار به کانال و گروه تلگرام مطمنا برایتان پیش آمده است که به طور خودکار به کانال یا گروهی اد شده باشید و خودتان هم در اولمتوجه نشده باشید و از خود سوال کرده باشید که آیا می شود از شر این اد شدن ها راحت شد ، بیشترکاربران در ایران روی گوشی خود تلگرام نصب کرده اند و یک خاصیت و ویژگی تلگرام داشتن کانال و گروهاست و مدیران تلگرام بدون در نظر گرفتن اینکه آیا کاربران علاقه ای دارند یا نه آنها را به این گروه هادعوت می کنند ، حال ما در این مقاله به شما دوست گرامی و همراه عزیز آموزش  می دهیم کهچگونه از اضافه شدن خودکار به کانال ها و یا گروه ها در تلگرام جلوگیری نمایید . ترفند جلو گیری از اضافه شدن خودکار به کانال و گروه تلگرام مراحل آموزش جلو گیری از اضافه شدن خودکار به کانال و گروه تلگرام : اول : وارددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شده  و بعد گزینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را انتخاب نمایید . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترفند جلو گیری از اضافه شدن خودکار به کانال و گروه تلگرام دوم : در مرحله بعد گزینهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  را انتخاب نموده و کلیک نمایید . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترفند جلو گیری از اضافه شدن خودکار به کانال و گروه تلگرام سوم : حال در این قسمت از کار گزینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را انتخاب کرده  که این عمل باعث شده به جز مخاطبین گوشیهمراه شما دیگر کسی نمی تواند شما را به کانال ها یا گروه ها دعوت نماید . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترفند جلو گیری از اضافه شدن خودکار به کانال و گروه تلگرام
پاسخ
سپاس شده توسط:
 


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش افزایش ممبر یا کاربران گروه به شش روش بسیار ساده وکار آمد gholam20 0 203 ۲۵ / ۰۵ / ۱۳۹۶ - ۱۶ : ۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gholam20

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

درباره انجمن تفریحی و سرگرمی باغ خنده

وبسایت تفریحی باغ خنده از مرداد ماه 1394 آغاز به کار خود را در دنیای بزرگ اینترنت آغار کرد. این وبسایت دارای پنج قسمت اصلی می باشد که فعالیت های خود را در آن زمینه ها انجام می دهد همچنین اهداف این وبسایت ایجاد بستری مناسب برای تفریح و سرگرمی مناسب و درخور کاربر ایرانی ، تعلیم و تعلم نیز می باشد. این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد